Genel Merkez yöneticileri işyeri ziyaretlerine Konya ile devam etti


30.01.2012
Türk Harb-İş Genel Başkanı Bayram Bozal, Genel Başkan Yardımcıları Yüksel İlbeyli ve İdris Keşan’dan oluşan Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri,  işyeri ziyaretleri kapsamında Konya ilindeki sendikamıza bağlı işyerlerini ziyaret ederek işveren vekili, şube yöneticileri ve üyelerle görüştüler.

Konya da ilk olarak Türk Harb-İş Şubesine uğrayan Genel Merkez yöneticileri, burada Şube Başkanı İsmail Alıca, Şube Genel Sekreteri İsmail Doğan, Şube Mali Sekreteri H. Hüseyin Bilal ile bir süre görüştüler.


Ardından şube yöneticileri ile Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı 56.Bakım Merkezi Komutanlığı’na giden Genel Merkez yöneticilerimiz, Fabrika Komutanı Albay Sinan Eren’i ziyaret ettiler.  Genel Merkez yöneticilerimiz daha sonra Albay Sinan Eren ile birlikte 56. Bakım Merkez Komutanlığı tırtır araçlar, tekerlekli araçlar, silah atölyeleri ile yenileştirme bölümü ve yardımcı atölyeleri gezdiler.İşçi yemekhanesinde çalışanlarla da bir araya gelen Genel Başkan Bayram Bozal, burada üyelerimize kısa bir konuşma yaptı.


Genel Merkez Yöneticilerimizin Konya’daki 56. Bakım Merkezi Komutanlığı işyeri ziyaretlerinden görüntüler. 


Listesine Dön
Tasarım ve Programlama: RT İnternet Hizmetleri